Spedycja

Profesjonalna spedycja Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Sosnowiec, Tychy i nie tylko

 

Nasza firma transportowa zajmuje się również świadczeniem profesjonalnych usług spedycyjnych. Stanowią one doskonałe uzupełnienie przygotowanej oferty i umożliwiają zapewnienie kompleksowej obsługi transportowej naszym Kontrahentom. Na tle konkurencji wyróżniamy się wykwalifikowaną i niezwykle zaangażowaną kadrą pracowniczą, dzięki której jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów.

 

Doświadczenie kluczem do sukcesu w spedycji

 

Jesteśmy obecni na rynku od 25 lat i przez ten czas udało nam się zgromadzić mnóstwo bezcennego doświadczenia. To właśnie na nim opieramy naszą działalność, jednocześnie pamiętając o tym, aby wciąż wdrażać nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Mamy dostęp do tysięcy przewoźników, co pozwala na dostosowanie oferty transportu dokładnie do Twoich oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że nasz wykwalifikowany i niezwykle ambitny zespół dołoży wszelkich starań, by zaproponować Ci obsługę na najwyższym poziomie.

 

Usługi transportowe w Bielsko-Białej, Krakowie i innych miejscowościach

 

Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, jak też poza nią, ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak Bielsko-Biała, Kraków, Katowice, Sosnowiec oraz Tychy. Co ważne, staramy się oferować usługi w konkurencyjnych cenach, jednak zawsze istnieje możliwość negocjacji warunków finansowych. Firmy bądź osoby prywatne zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu. Można to uczynić, m.in. korzystając z panelu kontaktowego, który znajdziesz tutaj.

 

 

Zapoznaj się także z naszymi pozostałymi usługami – mobilnym serwisem TIR, transportem międzynarodowym, naprawą ciężarówek oraz pomocą drogową. Zapraszamy.