Transport

Profesjonalne usługi transportoweBielsko-Biała, Katowice, Sosnowiec, Tychy i nie tylko

 

Oferujemy pełen zakres usług transportowych. Działamy na terenie takich miejscowości jak Bielsko-Biała, Katowice, Sosnowiec, Tychy i Kraków, a także w pozostałych częściach Polski i Europy. Na tle konkurencji wyróżniamy się indywidualnym podejściem do Klientów.

 

Transport krajowy i międzynarodowy

 

Jako profesjonalna firma transportowa uważamy, że bardzo dobra komunikacja to podstawa, jeżeli chodzi o świadczone przez nas usługi. Taki stosunek do obowiązków pozwala na terminowe wykonywanie zleceń oraz zapobieganie i interweniowanie w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Zapewniamy sprawny transport międzynarodowy oraz krajowy. Obsługujemy rejon Bielska-Białej, Katowic, Krakowa, czy Tychów. Oczywiście działamy też w innych miastach Polski, a także docieramy do wielu zakątków Europy. Jesteśmy do dyspozycji Klientów przez cały okres współpracy. Dodatkowo w ramach usług transportowych proponujemy podgląd aktualnej lokalizacji przesyłki wykorzystujący monitoring GPS. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które w łatwy i szybki sposób umożliwi sprawdzenie tego, na jakim etapie jest realizacja zlecenia transportowego.

 

Wybierz tani transport z Bielska-Białej

 

Nasza firma transportowa z siedzibą w Bielsku-Białej dysponuje taborem samochodów o różnej ładowności, spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa. Stan techniczny pojazdów jest ciągle monitorowany przez pracowników, co pozwala na pewne i terminowe realizowanie powierzonych nam zadań. Gwarantujemy szybki, a zarazem tani transport. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza. Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw, które są zadowolone ze współpracy. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Przekonaj się, że warto skorzystać z usług transportowych PHU "AGATKA" z Bielska-Białej.

 

 


 

 

 

Spedycja

Profesjonalna spedycja Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Sosnowiec, Tychy i nie tylko

 

Nasza firma transportowa zajmuje się również świadczeniem profesjonalnych usług spedycyjnych. Stanowią one doskonałe uzupełnienie przygotowanej oferty i umożliwiają zapewnienie kompleksowej obsługi transportowej naszym Kontrahentom. Na tle konkurencji wyróżniamy się wykwalifikowaną i niezwykle zaangażowaną kadrą pracowniczą, dzięki której jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów.

 

Doświadczenie kluczem do sukcesu w spedycji

 

Jesteśmy obecni na rynku od 25 lat i przez ten czas udało nam się zgromadzić mnóstwo bezcennego doświadczenia. To właśnie na nim opieramy naszą działalność, jednocześnie pamiętając o tym, aby wciąż wdrażać nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Mamy dostęp do tysięcy przewoźników, co pozwala na dostosowanie oferty transportu dokładnie do Twoich oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że nasz wykwalifikowany i niezwykle ambitny zespół dołoży wszelkich starań, by zaproponować Ci obsługę na najwyższym poziomie.

 

Usługi transportowe w Bielsko-Białej, Krakowie i innych miejscowościach

 

Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, jak też poza nią, ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak Bielsko-Biała, Kraków, Katowice, Sosnowiec oraz Tychy. Co ważne, staramy się oferować usługi w konkurencyjnych cenach, jednak zawsze istnieje możliwość negocjacji warunków finansowych. Firmy bądź osoby prywatne zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu. Można to uczynić, m.in. korzystając z panelu kontaktowego, który znajdziesz tutaj.

 

 

Zapoznaj się także z naszymi pozostałymi usługami – mobilnym serwisem TIR, transportem międzynarodowym, naprawą ciężarówek oraz pomocą drogową. Zapraszamy.

 


 

 

Serwis TIR

STACJONARNY I MOBILE SERWIS TIR, POMOC DROGOWA,DOŚWIADCZONY MECHANIK – WYBIERZ FIRMĘ AGATKA Z Bielska-Białej

 

Naszym celem jest zapewnienie niezawodnej eksploatacji środków transportu bez konieczności odwiedzania wielu placówek. Każdy pojazd wymaga obsługi i niekiedy napraw. Te, które nie jeżdżą, nie przynoszą dochodu. Szybki oraz solidny serwis jest więc niezbędnym warunkiem rentowności Twojej działalności. Dobrze zorganizowana firma transportowa – niezależnie od tego, czy ma swoją siedzibę w Katowicach, Tychach, Krakowie czy Bielsku-Białej, musi dysponować sprawnymi, a także jak najlepiej technicznie utrzymanymi pojazdami.

 

POSTAW NA FACHOWCÓW W BRANŻY USŁUG TRANSPORTOWYCH I SERWISOWYCH

 

Uważamy, że jakość naszych świadczeń zaczyna się już w momencie planowania i przygotowania. Staramy się minimalizować czas ich realizacji, zmniejszając w ten sposób koszty ponoszone przez Klientów. Wysoki poziom usług osiągamy dzięki solidnym, fachowym i doświadczonym pracownikom. Każdy mechanik pracujący w naszym serwisie zlokalizowanym w Bielsku-Białej jest gwarancją rzetelności. Do dyspozycji oddajemy profesjonalnie wyposażony warsztat (cztery stanowiska) – wykonujący pełen zakres usług również w przypadku naprawy ciężarówek. Jako profesjonaliści z Bielska-Białej realizujemy zarówno renowację konkretnych podzespołów, jak i bieżącą pomoc, a także kontrole najważniejszych elementów – w tym pełną diagnostykę.

 

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W SERWISIE POJAZDÓW MARKI MERCEDES

 

Świadczymy następujące usługi:

 

 • naprawy ciężarówek i samochodów dostawczych, osobowych, autobusów, ciągników siodłowych naczep, przyczep,

 • kapitalne remonty silników,

 • naprawy układów napędowych (przeguby, osłony, łożyska, półosie),

 • naprawa skrzyń biegów, sprzęgieł,

 • naprawy i wymiana układu wydechowego,

 • naprawy układu zawieszenia,

 • remonty naczep oraz przyczep,

 • naprawy układu kierowniczego (przekładni, pomp wspomagania, a także innych elementów),

 • wymiana: układów zapłonowych, sprzęgieł, linek, pasków klinowych, pasków rozrządu,

 • naprawy układu hamulcowego, nitowanie okładzin, regeneracja zacisków hamulcowych, regulacja hamulców,

 • regeneracja zaczepów,

 • naprawa resorów parabolicznych,

 • naprawa zwrotnic,

 • diagnostyka komputerowa (TEXA),

 • obsługi okresowe (wymiana filtrów i oleju w silniku, skrzyni, moście, przegląd hamulców, przedniego zawieszenia, sprawdzenie oświetlenia pojazdu, smarowanie zawiasów,i zamków drzwi).

 

Ponadto proponujemy oklejanie szyb samochodowych, pomoc drogową, a także mobilny serwis TIR. Jeśli masz problem związany ze swoim pojazdem, przekonaj się, że warto nam zaufać. Firma AGATKA z Bielska-Białej Cię nie zawiedzie!

 

Oferujemy również kompleksową obsługę mechaniczną floty samochodowej dla firm oraz pomoc assistance, czyli dojazd na miejsce awarii na drodze. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy zastępczy samochód dostawczy.

 

Baza naszego serwisu jest strzeżona 24 godziny na dobę.

 

Warsztat zlokalizowaliśmy na ulicy Traugutta 16 w Bielsku-Białej (siedziba Transbudu).

 

 


 

 Więcej informacji na naszej stronie: