Transport

Profesjonalne usługi transportoweBielsko-Biała, Katowice, Sosnowiec, Tychy i nie tylko

 

Oferujemy pełen zakres usług transportowych. Działamy na terenie takich miejscowości jak Bielsko-Biała, Katowice, Sosnowiec, Tychy i Kraków, a także w pozostałych częściach Polski i Europy. Na tle konkurencji wyróżniamy się indywidualnym podejściem do Klientów.

 

Transport krajowy i międzynarodowy

 

Jako profesjonalna firma transportowa uważamy, że bardzo dobra komunikacja to podstawa, jeżeli chodzi o świadczone przez nas usługi. Taki stosunek do obowiązków pozwala na terminowe wykonywanie zleceń oraz zapobieganie i interweniowanie w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Zapewniamy sprawny transport międzynarodowy oraz krajowy. Obsługujemy rejon Bielska-Białej, Katowic, Krakowa, czy Tychów. Oczywiście działamy też w innych miastach Polski, a także docieramy do wielu zakątków Europy. Jesteśmy do dyspozycji Klientów przez cały okres współpracy. Dodatkowo w ramach usług transportowych proponujemy podgląd aktualnej lokalizacji przesyłki wykorzystujący monitoring GPS. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które w łatwy i szybki sposób umożliwi sprawdzenie tego, na jakim etapie jest realizacja zlecenia transportowego.

 

Wybierz tani transport z Bielska-Białej

 

Nasza firma transportowa z siedzibą w Bielsku-Białej dysponuje taborem samochodów o różnej ładowności, spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa. Stan techniczny pojazdów jest ciągle monitorowany przez pracowników, co pozwala na pewne i terminowe realizowanie powierzonych nam zadań. Gwarantujemy szybki, a zarazem tani transport. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza. Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw, które są zadowolone ze współpracy. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Przekonaj się, że warto skorzystać z usług transportowych PHU "AGATKA" z Bielska-Białej.