Sezon zimowy w pełni. Jest to czas, w którym miłośnicy "białego szaleństwa" chodzą bardziej uśmiechnięci :)

Zima jest okresem sprawdzianu dla stanu technicznego naszych pojazdów oraz weryfikuje jakość naszego ogumienia w samochodzie.

Warto również pomyśleć o przyszłych cieplejszych dniach i już się na nie przygotować.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego TRUCK AUTO PARTS gdzie oferujemy Państwu szeroki wybór części oraz opon samochodowych.

transport-bielsko-truck-auto-parts

Życzymy Państwu wspaniałej zabawy na stokach oraz bezpieczeństwa i bezawaryjności na drogach.

AGATKA TEAM

transport-bielsko-zima-2015

Transport, spedycja i naprawa ciężarówek – firma transportowa AGATKA z Bielska-Białej

 

Szukasz sprawdzonej firmy transportowej, która działa na terenie Bielska-Białej, Katowic, Krakowa, Tychów oraz okolic? Zależy Ci na doświadczonym przewoźniku zajmującym się transportem międzynarodowym? AGATKA od ponad 25 lat oferuje profesjonalne usługi transportowe, świadczone zarówno w kraju, jak i za granicą. Terminowe realizowanie zleceń, indywidualne podejście do Klientów, a także sprawna interwencja w przypadku nagłych zdarzeń to cechy, które wyróżniają nas na tle innych firm transportowych z Bielska-Białej oraz sąsiednich miejscowości.

 

Wybierz tani transport z Bielska-Białej

 

Nasza oferta obejmuje również spedycję oraz mobilny serwis pojazdów typu TIR. Wieloletnie doświadczenie firmy, a także zatrudnianie specjalistów i najlepszych mechaników jest gwarancją obsługi Klientów na jak najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych usługach transportowych w konkurencyjnych cenach, zachęcamy do kontaktu. Pracujemy w całej Polsce, w szczególności na terenie Bielska-Białej, Katowic, Krakowa, Tychów i Sosnowca, a także poza granicami kraju.

 

Zapraszamy do współpracy!